כיסא לתינוק

כאשר אנו מביאים ילד לעולם, אנו צריכים לרכוש עבורו המון דברים, כמו עגלה, סלקל, כסא שיוכל לשבת שיגדל ויוכל לאכול בנחת וכד’. כל האביזרים הללו עוזרים לנו רבות עם התינוק, עם עגלה נוכל לטייל איתו בנחת, עם סלקל נוכל לסחוב אותו ממקום למקום וגם הוא יוכל לנסוע איתנו באוטו בצורה הבטוחה שצריך לשים תינוק באוטו לפי גילו, אם נושיב אותו על כסא בבית רגיל הוא יוכל ליפול וזה בהחלט לא בטיחותי בכלל, אבל אם נקנה כיסא לתינוק שיתאים ועליו יוכל לשבת עם חגורה ומשהו שסוגר אותו ולא מאפשר לו ליפול בקלות, נוכל להאכיל אותו על הכיסא, הוא יכול לשחק ולעשות מה שהוא רוצה בצורה בטיחותית עבורו.

כיסא לתינוק יכול להיות הכיסא איתו ניסע באוטו והוא ישכב בו הוא ישב בצורה בטוחה, כשהוא קטן אז עם הראש בצד של כיוון הנסיעה, כשיגדל קצת יוכל לשבת רגיל עם הראש בצד המשענת של מושב הרכב. כיסא לתינוק הוא חשוב מאוד, ועוזר לנו ולתינוק להיות ניידים יותר ולהגיע ממקום למקום בקלילות. גם כיסא לתינוק עליו ישב בבית וילמד לאכול לבד, בדרך כלל הם יאכלו הם הידיים ויעשו קצת בלאגן עד שילמדו לאכול כמו שצריך. כיסא לתינוק בדרך כלל בגובה מסוים אבל לא כמו כיסא רגיל, בכיסא יהיה חגורה לקשור את התינוק מלזוז וליפול מהכיסא, ויהיה מן שולחן עליו יוכל לשחק או לאכול בזמן שנקשור לו סינר שלא ילכלך את בגדיו.

תינוקות לא אוהבים להיות קשורים ובמקום אחד כמו עגלה או כיסא לתינוק זמן רב, אלא אם יש משהו שמעסיק אותם, כמו אוכל או משחק כלשהו או מנגינה שהם נהנים ממנה וכד’. כיסא לתינוק הוא חשוב, לא חייב לקנות את זה שעולה הכי הרבה, צריך לזכור שהם גדלים ואז אין לנו כל כך מה לעשות עם זה מלבד להעביר הלאה למישהו קרוב או לאחסן את זה עד שיגיע הילד הבא. כיסא לתינוק הוא חשוב הוא יעזור לנו בהמון מצבים בהם נרצה לצאת, לעשות סידורים מסוימים ונהיה חייבים לקחת אותו איתנו.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s