פינות אוכל בצפון

פינות אוכל בצפון

לפני הרבה שנים, פינת אוכל הייתה שולחן פשוט שניצב בין הסלון למטבח. במשך השנים, העלייה ברמת החיים אפשרה לנו ליהנות מאסתטיקה ולשלב את היופי והעיצוב יחד עם מרחב אירוח או להפוך את פינת האוכל לבילוי כייפי של כל בני המשפחה. מי שגר בצפון הארץ ויהיה מעוניין לרכוש פינות אוכל בצפון יוכל למצוא הרבה חנויות רהיטים אזור זה שיציעו מגוון של פינות אוכל מעוצבות המתאימות לכל תקציב ולטעם האישי של כל אחד. הבחירה של פינות אוכל בצפון צריכה להיות בהתאם למשפחה. יש הרבה שאוהבים שילוב של עץ הצבוע לבן עם זכוכית, אבל אם יש לכם ילדים קטנים הבחירה הזאת היא יכולה להיות מוטעית, גם בגלל הסכנה של הפגיעה מזכוכית וגם כי לבן מוטה להתלכלך יותר מהר במיוחד כשיש ילדים קטנים בסביבה.

היכן נציב את פינת האוכל ?

פינות אוכל בצפון או בכל מקום אחר בארץ, חייבות להיות בשילוב עם הסלון והמטבח, היות והיום רוב הבתים והדירות בונים את היחידות הללו במרחב אחד. אם המטבח והסלון שלכם הוא בעיצוב מודרני בסגנון ההייטק, תוכלו לרכוש פינות אוכל בצפון בסגנון זה. בדרך כלל, פינות אוכל כמו שאר הרהיטים בבית, אמורים לשרת אותנו במשך שנים רבות, לכן כדאי כי פינת האוכל תהיה עשויה מחומרי גלם איכותיים כמו עץ מלא שיחזיק מעמד למשך הרבה שנים. וודאו כי הכיסאות בפינת האוכל מתאימים לגובה השולחן בטרם תרכשו את פינת האוכל שלכם. בחירת צבעים מתאימים של בד הריפוד בכיסאות של פינת האוכל, חייבים להתאים לצבעים בסלון ובמטבח.

אביזרים משלימים לפינת האוכל

על מנת שפינת האוכל שרכשתם, תיראה טוב יותר, הקפידו לשים אביזרים משלימים כמו כד עם פרחים מיובשים, נרות אווירה עם פמוטים מעניינים ועוד. התאורה חשובה מאוד בפינת האוכל כך שניתן להתאים נברשות שיהיו תואמות לפינת האוכל שלכם והאור לא יהיה חזק מדי אלא ישרה אווירה נעימה ורגועה. גם מנורות סטנד יכולות לתת אווירה מתאימה . לפעמים אתם יכולים לעצב את הבית בצורה ממש מקצועית, הכול תלוי בכישורים ובטעמכם האישי.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s