חדרי ילדים מעוצבים

חדרי ילדים מעוצבים

במאמר זה תוכלו לקרוא הכל על חדרי ילדים מעוצבים ודלתות פנים לבית. חדרים אלו צריכים להיבנות על ידכם – ההורים, בהתבסס על חשיבה רבה והתייעצות עם מעצב פנים המתמחה בגיבוש חדרי ילדים מעוצבים. כאן יובאו לפניכם מספר פריטים של חדרי ילדים מעוצבים המתבקשים בחדרי ילדים במאה ה 21. פריטים אלו יכילו מספר דגשים חכמים בתחום העיצוב:

טפטים לחדרי ילדים

מהווים פתרון מצוין לעיבוי הקירות, במידה ואינכם מעוניינים להוציא סכום נכבד על אומן צביעת קירות. הטפטים הן מדבקות הניתנות לרכישה בעיצובים שונים והדבקתן על הקירות על ידי בעל מקצוע. הליך זה לא ידרוש מכם לפנות את הילדים מהחדר ולאוורר אותו כפי שנעשה בהליך צביעת קירות. אנו כן מייעצים לכם לצבוע אם הבית הוא יד שניה והבחנתם כי בחדר שנועד לילדים הקירות דהויים וסדוקים, על מנת להכין את החדר לקראת הדבקת הטפטים, כנדרש מתאי מגורים כמו חדרי ילדים מעוצבים.

וילונות לחדרי ילדים

ניתן לרכוש וילונות בשלל צבעים, חומרים וגוונים עבור חדרי ילדים מעוצבים. מבחינת הגוון – אנו ממליצים להיצמד לגוון של הטפטים מה שייצור המשכיות בחדר בכל הנושא של עיבוי הקירות. מבחינת החומרים אנו ממליצים לברור כמה שיותר סוגים של בדים ולבחור את הבד שמצא חן בעיניכם ושאתם מאמינים שיכולות התחזוקה שלו ברות השגה גם לכם. אנו ממליצים להתעניין בבד דוחה כתמים או בד שאינו סופג הרבה אבק.

ריהוט לחדרי ילדים

חשוב לבחור בריהוט מתקדם ומעוצב אשר ניכר כי הושקעה בו גם יצירתיות מחשבתית. ניתן למצוא היום שולחנות בצורת בעלי חיים, ארונות ומדפי אחסון בצורת בית מגורים וכו’. חשוב לבחור בפריטים מעוצבים אשר ישאו חן רב בעיני הילדים שלכם ובעיניכם. יש להתייעץת עם מעצב פנים בנידון על מנת שהבחירה שתתבצע תהיה הטובה ביותר גם מבחינת עיצוב פנים החדר.

תוספים לחדרי ילדים

ניתן לקנות תוספים שונים לחדרי ילדים כמו פינת רופא חולה, מטבח ילדים המהווה למעשה אוסף צעצועים בצורה של כלי מטבח, וכו’.בבחירת תוספים אלה יש לוודא שהם נטולי עופרת על מנת שיהוו מוצרים בטוחים לשימוש הילדים ולא מוצרים העלולים לסכן אותם שעה שהם מחזיקים בהם. בסין ובארה”ב נתגלתה עופרת בלא מעט תוספים עבור חדרי ילדים מעוצבים, מה שטרם התרחש בארץ באופן בולט, ולכן חשוב לפקוח עיין ולהתייעץ עם מומחים בייחוד כאשר אתם מייבאים תוספים ממנועי חיפוש באינטרנט מחו”ל.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s